MAGIA Sp. Z O.O. Sp. K

Zajmujemy się wdrażaniem najnowszych na świecie rozwiązań żywieniowych w obszarze bydła mlecznego.

Choroby metaboliczne, mastitis, problemy z rozrodem i kulawizny w dużej mierze decydują o ilości i jakości mleka. Dlatego warto sięgnąć po opracowane przez doświadczonych lekarzy weterynarii i doradców żywieniowych produkty.

W naszej ofercie znajdziecie preparaty mineralno-witaminowe,mieszaniny substancji buforujących z kompleksem elektrolitowym,specjalistyczne produkty probiotyczne, fitobiotyczne, enzymatyczne, a także mieszanki energetyczne dla krów mlecznych oraz doskonałej jakości preparaty mlekozastępcze dla cieląt. Dzięki naszym sprawdzonym rozwiązaniom możecie
Państwo czuć się bezpiecznie,a zwierzęta w Waszym stadzie będą zdrowe i wysokowydajne.

Dostawcy naszych innowacji to największe i najnowocześniejsze firmy na świecie:DSM Nutritional Products, Zinpro,Alltech, Lallemand, Vetagro, Noack, Pancosma

MAGIA AGRO to zespół profesjonalnych doradców. Nasze doświadczenie żywieniowe,weterynaryjne i zootechniczne,oparte na najnowszej wiedzy pozwala nam rozwiązywać najtrudniejsze problemy hodowców.

Obecnie działamy na terenach województw : Podlaskiego , Mazowieckiego , Kujawsko- Pomorskiego ,Warmińsko-Mazurskiego i Wielkopolskiego.
ZASTANAWIASZ SIĘ, JAKIE PRODUKTY WYBRAĆ? ZAPOZNAJ SIE Z OFERTA NASZEJ FIRMY. I ODWIEDŹ NAS NA YOU TUBE

http://magicfeed.pl/

https://www.youtube.com/@MagiaAgro

Skip to content